Вплив християнства на суспільство

Автор:Andriy

Вплив християнства на суспільство

Розмірковуючи на тему впливу християнства на суспільство, потрібно мати на увазі, що ми зараз живемо під час безбожного секуляризму на Заході і пост-богоборчого атеїзму на Сході. Вся інформація про християнство спотворюється, заперечується і мало відома, і тому «Сприятливий вплив християнства» може здаватися фантастичною вигадкою. Але, все це суща правда, і свідчить про те як далеко теперішнє суспільство пішло від істини. Єдино, в деяких проповідях або писаннях духовних осіб, іноді прослизає правда.

Язичництво

Поганський світ був темний, життя було суворе та важке. У ньому панувала жорстокість, сила, багатство, гордість, моральна розбещеність. Життя і люди були грубі, жорстокі і безжальні. Розважалися люди дивлячись як інші люди один одного вбивають. Смертна кара була популярним видовищем. Покарання були жорстокі. Людей розпинали, терзали, розривали, спалювали, мучили і т. П. Під час війни люди особливо жорстоко поводилися з один одним. Переможці винищували мирне населення і калічили полонених. Існувало рабство. Раба можна було купити, продати або навіть убити. Людина могла заборгували або потрапити в полон і тоді він ставав рабом. У багатьох релігіях існували жертвопринесення, навіть людські, і моральна розбещеність і розпусту.

Християнство

Християнське вчення було абсолютно протилежно звичаям, звичаїв і поглядів язичництва.

Християнська віра у всьому змінювала весь спосіб життя:

(1) Замість егоїзму — проповідувала любов,

(2) Не місце гордості ставила смирення,

(3) Замість розкоші, котра доходила в римській імперії до страшних розмірів, вимагала утримання і піст,

(4) проголошувала в шлюбі лише одну дружину,

(5) піднесла значення рабів,

(6) закликала багатих до милосердя та благодійності.

Християнство морально піднімає і очищає людину і направляє всю його діяльність на добро. Навіть якщо людина засвоїть тільки одну думку або одне вчення з християнства, то і це вже благотворно впливає на нього. Багато язичницьких релігій пом’якшилися і очистилися під впливом християнства. Християнство це найблагородніша віра з усіх існуючих релігій. Цей факт, свідчить про те, що ця віра дана нам Самим Господом Богом.

Об авторе

Andriy administrator

Оставить ответ